Geri İade Şartları

Geri iade ve ödeme sadece Web Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde yapılmaktadır.

Geri İade Şartları


1)Geri iade ve ödeme sadece Web Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde yapılmaktadır.

2) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini satın aldıktan sonra 7 gün içerisinde iptal talebinde bulunmanız durumunda iade uygun ise takip eden ayın 15 inde (banka mesai saatleri içinde) geri ödeme yapılır.

3) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebebten ötürü geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinde size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik bilgisi doğru değil ise Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

5) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin bulunduğu sunucunun veri merkezinde gerçekleşebilecek (yangın, deprem, sel ve diğer doğal afetler dışında) kapalı kalması durumunda Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretini geri alabilirsiniz.

6) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti sitemizde verilen özelliklerine uymuyor ise Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir paket satın almadan iletişime geçmeniz ve sunucu özelliklerini sormanız gerekmektedir, aksi taktirde yanlış satın aldım gibi durumlarda geri iade kabul edilememekte sadece paket yükseltmesi yapılmaktadır.

7) Domain (Alan Adı), SSL Sertifikası, VPS, VDS, Dedicated, Script Lisansı, Panel Lisanslama, Web Tasarımı ve bünyemizdeki diğer tüm hizmetlerde hiç bir şekilde geri iade yapılamaz, çünkü bu hizmetler geri iade koşullarına uygun değildir.

8) Web Hosting veya Reseller Hosting hizmetinin içinde barınan herhangi bir sitenin Hizmet Sözleşmesi 'ne uygun olmamasından kaynaklanan sonuçlardan dolayı geri iade veya ücreti geri ödeme talebinde bulunulamaz.

9) Satın almış olduğunuz Web Hosting veya Reseller Hosting hizmeti tüm scriptleri desteklemiyor olabilir. Kurduğunuz scriptin çalışmaması durumunda geri iade ve ücreti geri ödeme kabul edilmez. Bunun için paket satın almadan önce müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.